چینگدائو Hetaiyuan شرکت محدود تجارت

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Qingdao Hetaiyuan trade limited company

چت IM آنلاین در حال حاضر

Qingdao Hetaiyuan trade limited company

1
Qingdao Hetaiyuan trade limited company

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : وارد کننده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
در سراسر جهان
فروش سالانه : 4000000-8000000
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 20% - 30%

چینگدائو Hetaiyuan تجارت شرکت محدود آیا یک شرکت ساخت و ساز حرفه ای ساختمان ساخت و ساز یکپارچه R & D، طراحی، تولید، فروش و خدمات است.

چینگدائو Hetaiyuan تجارت محدود شرکت در زیبا منطقه چینگدائو توسعه yanshan غرب جاده هائو جیا روستای جنوب سر، مجاور چینگدائو qianwan بندر ظرف

خانه اصلی کانتینر، ساخت کانتینر، بازسازی سیستم کانتینری دوم، اجاره کانتینر، بازسازی چمدان حلق آویز و کسب و کار فروش کانتینر قدیمی است.

با وجود این، این شرکت دارای انواع پرسنل مدیریتی، کارشناسان فنی و تکنسین های حرفه ای، تحقیق و توسعه، تولید، مدیریت و خدمات توانایی جامع در خانه کانتینری بوده و منبع فراوان کانتینر دست دوم را با هر شرکت بزرگ تاسیس کرده است. روابط تعاونی پایدار طولانی مدت، تجارب غنی را انباشته کرده است و در شهر های بندر ساحلی ساختمان ساخت شبکه خدمات کانتینری را ارائه می دهد تا مشتریان با سبز، کم کربن، حفاظت از محیط زیست، علم و تکنولوژی، راه حل های ساختمان مدولار بازیافت کنند.

شرکت محدود چینگدائو Hetaiyuan مجهز به امکانات پیشرفته و کامل و سیستم عامل برای تخصیص ظروف، حرفه ای، خدمات با کیفیت بالا و خدمات خوب درجه اول کارکنان برای هر یک از نمایندگان بازگشت به مشتریان.

اطلاعات تماس
Qingdao Hetaiyuan trade limited company

تلفن: 86--13153222233

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)